Zaufali nam
Cennik

Zaufali nam

Zobacz historie naszych klientów i sam się przekonaj, dlaczego warto dołączyć do ich grona.

Pan Materac – Wizjo Sp. z o. o.

Pan Materac – Wizjo Sp. z o. o.

Nowo otwarta działalność to nie lada wyzwanie dla właściciela. Dlatego tak ważne jest operowanie narzędziem, które charakteryzuje się łatwością oraz intuicyjnością obsługi, a jednocześnie daje możliwość stopniowej rozbudowy, wraz z rozwojem firmy.

Takim właśnie narzędziem jest Enova, której uruchomienie w firmie Pan Materac pozwoliło na skuteczną i łatwą obsługę najważniejszych procesów w tej branży, gwarantując jej prawidłowe funkcjonowanie.

Dla właściciela szczególnie pomocna okazała się przejrzysta, rzeczowa i kompletnie opracowana pomoc programu, która pozwoliła bez większych problemów rozpocząć pracę z nowoczesnym systemem ERP.

TAXENO Biuro Rachunkowe

TAXENO Biuro Rachunkowe

W Biurze Rachunkowym TAXENO wdrożyliśmy system Enova, wykorzystując przy tym migrację danych z oprogramowania Comarch Optima. Dane te były składowymi modułu kadrowo-płacowego, a więc dotyczącymi wszystkich pracowników i ich zatrudnienia w poszczególnych firmach, na które składają się umowy, ubezpieczenia, wynagrodzenia, harmonogramy pracy, urlopy, zasiłki, listy obecności, wnioski pracownicze, pożyczki, kursy i szkolenia i inne.
Biuro wykorzystuje możliwość pracy zdalnej , dzięki rozwiązaniu jakim jest Enova w chmurze. Nie ma potrzeby posiadania własnego serwera, by móc pracować na jednym, centralnym systemie z dowolnego miejsca.

Ponadto przeprowadziliśmy czynności szkoleniowe, zaznajamiając kadrę z najważniejszymi funkcjonalnościami systemu oraz możliwościami, które daje jego użytkowanie.

TOYOTA Dobrygowski

TOYOTA Dobrygowski

Użytkowanie systemu Enova przez firmę TOYOTA Dobrygowski ukazuje jego uniwersalność- pewne obszary i procesy zachodzące w przedsiębiorstwach są konieczne do realizacji, bez względu na branżę. Program Enova pozwala na łatwą realizację wszystkich wymaganych przez obowiązujące przepisy zadań, szczególnie w sferze kadrowo- płacowym.

Poprzez instalację tego wysokiej jakości oprogramowania oraz dobór odpowiednich modułów dobranych do potrzeb firmy, usprawniliśmy oraz ułatwiliśmy pracę działu kadrowo-płacowego, gwarantując jego prawidłowe i komfortowe funkcjonowanie.

VIDOK sp. z o.o

VIDOK sp. z o.o

W firmie VIDOK, wdrożenie systemu Enova zostało przeprowadzone z pełnym i automatycznym przeniesieniem danych z poprzedniego, używanego przez długi czas, systemu kadrowo-płacowego.

Taka migracja danych pomiędzy poszczególnymi systemami, jest niezwykle pomocna, gdyż eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych, dzięki czemu możliwe było płynne przejście, z zapewnieniem dostępu do danych historycznych. Efektem tej migracji było trzykrotne przyśpieszenie okresu wdrażania nowego systemu.

Firma spośród dwóch możliwości- uruchomienia systemu w chmurze bądź na posiadanym własnym serwerze wybrała możliwość pracy zdalnej, a więc rozwiązanie jakim jest Enova w chmurze. Przeprowadzone czynności szkoleniowe pozwoliły na komfortowe zapoznanie z możliwościami nowoczesnego systemu ERP.

GURECO Sp. z o.o.

GURECO Sp. z o.o.

GUEECO obsługiwane jest w sposób kompleksowy poprzez nowoczesny system ERP. Oprócz podstawowej obsługi działalności przez oprogramowanie Enova365, związane z tematyką zakupów, sprzedaży i księgowości, wdrożona została operatywna funkcjonalność Enova, polegająca na rozliczaniu projektów inwestycyjnych na poziomie dokumentów zakupu i sprzedaży. Dzięki temu zarząd w trakcie realizacji dużych inwestycji, na bieżąco otrzymuje informacje dotyczące poziomu zaawansowania prac.

Dzięki całościowemu oparciu swojej działalności na jednym, sprawdzonym systemie, zyskuje się pewność, skuteczność, bezpieczeństwo oraz wygodę realizowanych zadań. Ponadto program Enova, dzięki swojej modułowej budowie, umożliwia łatwą rozbudowę o poszczególne obszary, w zależności od obecnych potrzeb danej firmy.

ZAKO Zakład Kamieniarski

ZAKO Zakład Kamieniarski

ZAKO Zakład Kamieniarski, jako producent wyrobów z kamienia, korzysta z modułu Enova handel i magazyn, służący do obsługi sprzedaży oraz dbania o kontrolę przepływu towarów na magazynie. Obszar ten dotyczy takich elementów jak: towary i usługi, kontrahenci, urzędy i banki, zakupy oraz sprzedaż.

Ponadto wykorzystuje moduł CRM, służący do płynnej komunikacji z klientami, zapewnienia informacji o realizacji ich zamówień oraz obsługi posprzedażnej. Umożliwienie klientowi wglądu do danych dotyczących swojego zamówienia jest elementem, który przyczynia się do wzrostu konkurencyjności firmy. Klient jest bowiem ogniwem napędzającym każdy biznes, stąd odpowiednie zadbanie o jego komfort jest kluczem do sukcesu danego przedsiębiorstwa.

Med Systems

Med Systems

Firma Med-Systems wdrożyła system Enova do obsługi całego procesu związanego z zamówieniami internetowymi na usługi świadczone zdalnie. Są to usługi oparte o jeden z modułów programu Enova, a mianowicie handel i magazyn. Obszar ten dotyczy przede wszystkim towarów i usług, kontrahentów, urzędów i banków, zakupów oraz sprzedaży. Dodatkowo wykorzystano moduł CRM, którego rolą jest zarządzanie relacjami z klientem i umożliwienie odbiorcy wglądu do jego zamówienia. Dzięki temu rozwiązaniu klient ma wgląd na czytelne i pełne informacje dotyczące między innymi terminów realizacji jego zamówienia, terminu otrzymania i zwrotu sprzętu, zaś firma ma pełną kontrolę nad posiadanymi urządzeniami, znajdującymi się w danym czasie u klientów. Dodatkową funkcjonalnością jest moduł serwisowy, który dba o regularne przeglądy urządzeń.

Stowarzyszenie Księgowych

Stowarzyszenie Księgowych

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, jako renomowana organizacja szkoląca wiele osób z zakresu kadr i płac, wykorzystuje system kadrowo-płacowy Enova podczas przeprowadzanych kursów. Jest to bowiem nowoczesny program, kompleksowo obsługujący wszystkie procesy zachodzące w firmie. Dzięki udostępnieniu oprogramowania podczas szkoleń, uczestnicy otrzymują dostęp do najnowszych i najlepszych technologii informatycznych działających na polskim rynku, przez co mają możliwość dogłębnego zapoznania z materiałem szkoleniowym, zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym.

Poznaj możliwości jakie daje enova365

Dołącz do grona tysiąca firm i instytucji, które razem z enova365 rozwinęły swój biznes.

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie!