Wsparcie ERP dla firm
Aktualizacje oprogramowania

Wsparcie ERP dla firm

enova365 to pierwszy w naszym kraju system ERP, który jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz najnowszych wersjach systemu Windows. To eksperckie oprogramowanie, które doskonale wspiera zarządzanie każdą firmą. System wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno rynku jak i klientów.

Nasze wsparcie ERP oferujemy Klientom w trzech modelach. Podstawowy model klasyczny, obsługiwany lokalnie, model zdalny, udostępniany w interfejsach oraz model mieszany, tak zwany hybrydowy, który funkcjonuje jako fuzja poprzedników. By dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu.

O programie enova365

Program został stworzony z myślą o użytkowniku. Wspiera maksymalnie zarówno procesy pracy jak i podejmowania decyzji. System posiada wgraną wiedzę, dzięki której wspiera pracowników w rozwiązywaniu wszelkich problemów i co najważniejsze pozwala unikać błędów. Ponadto oprogramowanie gwarantuje przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, typowymi dla danej branży.

System enova365 buduje się z modułów. Moduły te mogą działać samodzielnie lub jako zintegrowany system, który posiada wspólną bazą danych. Dzięki odpowiedniemu wyborowi modułów i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia oprogramowania, program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb firmy, niezależnie od branży.

Technologia systemu

enova365 to system klasy ERP, który został napisany w technologii Microsoft.NET, z zastosowaniem baz danych MS SQL. Ponadto wypada zaznaczyć, że system enova365 jest w pełni skalowalny, co w praktyce oznacza dla przedsiębiorstwa tyle, że rozbudowa aplikacji nie wymaga reorganizacji firmy oraz wymiany baz, czy też konwersji i migracji danych.

Licencjonowanie systemu

Oprogramowanie enova365 może zostać zakupione zarówno jako licencja na system jak również w formule ASP – czyli innymi słowy wynajem licencji. Ponadto możliwe jest także nabycie systemu w formule SaaS. Ta metoda nie wymaga posiadania własnej infrastruktury sprzętowej, która jest dostarczana przez usługę Microsoft Azure.