Poznaj produkt enova365 dla firm oraz instytucji
Aktualności

Poznaj produkt enova365 dla firm oraz instytucji

enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP. Jest przeznaczone przede wszystkim do zarządzania przedsiębiorstwami oraz instytucjami. Program składa się z szczegółowych modułów, zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych. Wspomniane moduły odpowiadają za określony obszar działalności danej firmy i wspomagają obsługę procesów występujących w jego obrębie.

Doświadczony zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu oprogramowania, które wspiera procesy firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Przewaga oprogramowania enova365 nad pozostałymi to bieżąca aktualizacja, która jest w pełni dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych.

Warianty oprogramowania

System enova365 jest dostępny dla Klientów w trzech odmianach. Każdy wariant posiada określone funkcjonalności. Precyzując, oprogramowanie można z powodzeniem dostosować do potrzeb zarówno tych najmniejszych, jak i średnich i dużych firm, bądź korporacji.

Oprogramowanie dostępne stacjonarnie oraz on-line

Oprogramowanie enova365 jest niezwykle elastyczne. Użytkownik programu ma możliwość logowania się do aplikacji zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i dzięki interfejsom opartym o zasady Modern UI. System umożliwia użytkownikom oprogramowania pracę mobilnie (na tabletach i smartfonach).

Aktualizacja / Gwarancja oprogramowania

Bieżąca aktualizacja, która jest w pełni dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych, to cecha nadrzędna oprogramowania. Aktualizacja oznacza także dla użytkownika odnowienie umowy gwarancyjnej na licencję o kolejny rok. Daje to oczywiście ogrom korzyści – m.in. możliwość pobierania najnowszych wersji programu, gwarancję zgodności oprogramowania z wszelkimi przepisami, dostęp do najnowszych funkcjonalności oraz rzecz jasna stabilność i bezpieczeństwo biznesu.