Zaufali nam
Cennik

Tylko innowacyjne rozwiązania

Jesteśmy doświadczonym zespołem ludzi, który potrafi swobodnie komunikować się w sferze działalności informatycznej, wdrażając najlepsze biznesowe rozwiązania.

O nas

Wejdź na wyższy poziom!

Spersonalizowane oprogramowanie dla wielu branż oraz instytucji państwowych

O nas
Od samego początku naszej działalności głównym celem Cenova było dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych zarówno dla tych najmniejszych, jak i średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Tworzymy ponadto moduły dodatkowe i aplikacje dedykowane. Nasza firma działa na rynku od ponad 20 lat. Zajmujemy się: Wdrożeniami oprogramowania dla firm, Dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, Tworzeniem modułów i aplikacji dedykowanych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

20+

lat doświadczenia

Jesteśmy zespołem ekspertów, zajmującymi się wdrożeniami systemu ERP

50+

modułów

Które rozszerzą możliwości Twojego systemu

10 tys.

firm i instytucji

Dołącz do firm z całej Polski i rozwiń z nami swój biznes

Zaufali nam

Oni nam zaufali

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników oprogramowania enova365

Faq

System ERP enova365 został zaprojektowany z myślą o wsparciu firmy w zarządzaniu wszystkimi, nawet najbardziej skomplikowanymi procesami. Oprogramowania enova365 i jego elastyczność daje możliwość skorzystania z nowoczesnych modułów, które dostosowują system do wielkości danego przedsiębiorstwa, mobilności pracowników, a nawet ich preferencji użytkowania. Model dostępu może być w każdej chwili zmieniony na wersję wyższą – system rozwija się razem z Twoim biznesem.

Domeną systemu enova365 jest automatyzacja. Każdy powtarzalny proces można z powodzeniem zautomatyzować, co pozwala na lepsze koordynowanie współpracy poszczególnych działów danej firmy lub instytucji. Z punktu widzenia przedsiębiorstwa, wiąże się to także ze sporymi oszczędnościami, zmniejszeniem kosztów oraz czasu pracy.

Kolejną możliwością jaką daje system ERP jest pełna integralność. Dzięki enova365 jesteśmy w stanie zintegrować większość dostępnych na rynku platform, takich jak Magento, PrestaShop, czy Shoper. Łatwa integracja oraz intuicyjna obsługa zapewnia maksymalne wyręczenie człowieka z wykonywania powtarzających się, często nużących czynności, eliminację błędów podczas wprowadzania danych, czy zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności.

Blog

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie!