Najlepszy ERP / CRM w chmurze
Aktualności

Najlepszy ERP / CRM w chmurze

System ERP i CRM to oprogramowania, które przydadzą się w każdej firmie, bez względu na profil jej działalności, wielkość, potrzeby i możliwości- zarówno finansowe, jak i organizacyjne. Z drugiej strony każdemu przedsiębiorcy zależy, by korzystać z systemu dopasowanego do indywidualnego charakteru firmy. Współczesny biznes często opiera się głównie na działaniach w chmurze, dlatego twórcy aplikacji próbują dostosować swoje produkty do współczesnych potrzeb klienta. Sprawdźmy, jaki jest najlepszy ERP i CRM w chmurze.

System w chmurze – co oznacza i jakie niesie korzyści

Popularna chmura to miejsce na serwerze producenta, gdzie umieszczone jest oprogramowanie ERP lub CRM, z którego można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, przy użyciu dowolnych urządzeń, przez osoby, który otrzymają odpowiedni dostęp. Jest to niejako wirtualny dysk, będący coraz popularniejszą formą licencjonowania systemów ERP/CRM.

Dlaczego z rozwiązania tego korzysta coraz więcej firm? Otóż posiada ono wiele zalet, atrakcyjnych z punktu widzenia zarówno przedsiębiorstw z sektora małych i średnich firm, jak i dużych firm oraz korporacji. System w chmurze nie wymaga wysokich nakładów, co jest istotne zwłaszcza na początku działalności niewielkich firm. Zwykle nie posiadają one własnej infrastruktury IT, gdyż zakup odpowiedniego sprzętu, serwerów oraz zatrudnienie informatyków generuje zbyt wysokie koszty. Chmura pozwala ograniczyć je do minimum. Kolejną zaletą jest swoboda i wygoda użytkowania, bowiem oprogramowanie oraz wszelkie bazy danych znajdują się na wirtualnym serwerze, przez co mamy do nich dostęp z każdego miejsca i o każdej porze a jedyne, czego potrzebujemy, to Internet i dowolne urządzenie. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza dla osób pracujących zdalnie. To także wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkich danych poprze tworzenie kopii zapasowych, możliwość przywrócenia utraconych danych, ochrona antywirusowa, zabezpieczenia przed dostępem osób nieuprawnionych i wiele innych. Ponadto w przypadku oprogramowania w chmurze to usługodawca bierze na swoje barki odpowiedzialność za bezpieczeństwo platformy.

Najlepszy ERP / CRM w chmurze

Enova Warszawa

Najlepszy system ERP/CRM w chmurze

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, dlatego właściciele firm często stają przed trudnym wyborem. Z pewnością stanie się on łatwiejszy, gdy przybliżymy najlepszy system ERP/CRM w chmurze, według najpopularniejszych rankingów i konkursów w tym zakresie. Otóż oprogramowanie Enova zajęło pierwsze miejsce w rankingu i konkursie na „najlepszy produkt ERP/CRM w chmurze” organizowany przez Computerworld Polska w ramach corocznej konferencji „Best in Cloud”, promującej najlepsze rozwiązania chmurowe.

Enova jest polskim oprogramowaniem do zarządzania firmą i prowadzenia jej księgowości. Wykorzystuje najnowsze technologie, wiedzę ekspercką oraz doświadczenia użytkowników, dzięki czemu jest to system, który dopasowuje się do odbiorców. Enova umożliwia korzystanie z systemu na wielu urządzeniach, z dowolnego miejsca i o każdej porze. To rozwiązanie idealne dla każdej firmy- łatwe w obsłudze, wydajne, bezpieczne i pozwalające na optymalizację kosztów. Enova oferuje wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego zarządzania swoim biznesem- zarówno ułatwiając start, jak i wspomagając ustawiczny rozwój. System cechuje aktualność technologiczna, dzięki czemu staje się on coraz lepszy. Nic więc dziwnego, że regularnie zdobywa nagrody branżowe, zaś najlepszym potwierdzeniem skuteczności oprogramowania jest szerokie grono użytkowników- codziennie korzysta z niego ponad 15 tysięcy klientów!

Chmura to obecnie najlepsze, innowacyjne narzędzie do prowadzenia i rozwoju każdego biznesu- usprawnia wszelkie procesy i działania, wpływa na bezpieczeństwo wszelkich danych oraz pozwala zoptymalizować koszty. Warto postawić na sprawdzony system ERP/CRM w chmurze. Jak pokazują powyższe informacje, Enova jest najlepszym wyborem gwarantem sukcesu Twojej firmy na wszystkich jej płaszczyznach.