Kampania Enova – Zawsze masz wybór 2021
Aktualności

Kampania Enova – Zawsze masz wybór 2021

ZAWSZE MASZ WYBÓR- zarówno w życiu, jak i w biznesie. W jednym i drugim podejmujesz decyzje, które przyczyniają się do jego sukcesu. Warto przy tym korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, by pomóc sobie i ułatwić wszystkie procesy oraz działania, konieczne do jego osiągnięcia.

Enova365 może być Twoim partnerem w biznesie, przy czym to Ty ZAWSZE MASZ WYBÓR, jaki będzie zakres tej współpracy. Jest to bowiem system ERP, który możesz dopasować do swojego biznesu tak, by w pełni odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

ZAWSZE MASZ WYBÓR to kampania promocyjna systemu Enova365, ukazująca jednocześnie jego główną zaletę, a mianowicie to, że jest to system na tyle elastyczny i wszechstronny, że sprawdzi się w każdej firmie, bez względu na jej wielkość, profil działalności i inne parametry.

Skąd hasło kampanii?

  • ZAWSZE MASZ WYBÓR spośród wielu dedykowanych rozwiązań i modułów;
  • ZAWSZE MASZ WYBÓR pomiędzy różnymi modelami sprzedaży (SaaS, IaaS, ASP);
  • ZAWSZE MASZ WYBÓR wersji oprogramowania (standard i multi);
  • ZAWSZE MASZ WYBÓR w kwestii licencji (on-premise i abonamentową);
  • ZAWSZE MASZ WYBÓR w zakresie poziomu uprawnień danego pracownika do poszczególnych danych;
  • ZAWSZE MASZ WYBÓR odnośnie tego, gdzie i przy pomocy jakiego narzędzia korzystasz z systemu- czy to z poziomu telefonu, tabletu, czy komputera.

Dowiedź się więcej i zobacz jak szeroki wachlarz rozwiązań i modułów oferuje Enova365. To system szyty na miarę Twoich potrzeb. Przekonaj się o tym sam.