Jak wdrożyć system ERP w biurze rachunkowym?
Aktualności

Jak wdrożyć system ERP w biurze rachunkowym?

Dynamicznie zmieniające się środowisko prawne ostatnich lat stawia szczególne wyzwania przed biurami rachunkowymi. Na znaczeniu zyskała umiejętność elastycznego dostosowywania się do nowych regulacji.

Jednocześnie zaznacza się kolejny wyraźny trend, który nie pozostaje bez wpływu na środowisko biur rachunkowych. Sprawna obsługa musi iść w parze z coraz mocniejszym zakorzenianiem się myślenia „chmurowego” o danych. Na rynku na dobre rozgościła się  praca zdalna, w związku z czym Klienci niezbędnie potrzebują dostępu do danych finansowych z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Rozwiązaniem, które szczególnie akcentuje wszystkie wymienione aspekty działania, jest system klasy ERP. Oprogramowanie tego typu nie tylko scala i szereguje wszystkie najważniejsze procesy w danej firmie – jest również na bieżąco dostosowywane do aktualnych zmian legislacyjnych. Dostęp do jego zasobów jest jednocześnie możliwy wszędzie – z każdego miejsca przy użyciu internetu. Jak najlepiej skorzystać ze wszystkich przewag systemu?

Odpowiedni wybór kluczem do sukcesu

By zminimalizować potencjalne problemy, związane z wdrożeniem systemu w biurze rachunkowym, warto zawczasu rozważyć, gdzie mogą się pojawić. W ich przezwyciężeniu pomaga wieloletnie doświadczenie rozwojowe systemów, obecnych na rynku od dawna. Wiele z nich jest dostosowanych do obsługi biur w stopniu większym, niż reszta dostępnych propozycji technologicznych. Za ich sukcesem stają lata doświadczenia i dziesiątki rozwiązań, zaprojektowanych bezpośrednio dla księgowych.

Przykładem takiego systemu jest enova365, obsługująca ponad 2 000 podmiotów świadczących outsourcing księgowy oraz kadrowo-płacowy. Oprogramowanie z ponad dwiema dekadami doświadczenia na rynku prezentuje pełen pakiet rozwiązań, z których skorzystać może każdy księgowy. Wszelkie aktualizacje, niezbędne w codziennym działaniu przy zmianach prawnych, dostarczane są Użytkownikom bezpłatnie w ramach aktualnej gwarancji. System jest wykorzystywany w codziennej pracy m.in. przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Producent oprogramowania, firma Soneta, wychodzi naprzeciw potrzebom biur rachunkowych. Klienci z tej branży mogą liczyć na specjalne oferty promocyjne, którymi objęte zostały wszystkie pakiety systemu enova365. Ich szeroka gama dostosowana jest do różnorodnej skali zapotrzebowania, jaką przejawiają biura o różnych rozmiarach.

Pełen spis pakietów, adresowanych do biur rachunkowych, potencjalni Klienci mogą znaleźć na stronie internetowej enova365. Skala promocji, zależnie od pakietu, sięga 56%.

Autoryzowany Partner – Twoja bieżąca pomoc w działaniu

Atutem systemów z wieloletnim doświadczeniem, takich jak enova365, jest także rozbudowana, szeroka sieć Autoryzowanych Partnerów. Doświadczenie zespołów wdrożeniowych, które za nimi stoją, ma na celu wyjść naprzeciw oczekiwaniom między innymi biur rachunkowych – niezależnie od ich rozmiarów.

By wykonać kolejny krok w rozwoju swojego przedsiębiorstwa rachunkowego, wystarczy skonsultować się z Partnerem już dziś [POD TYM ADRESEM]. Wdrożenie systemu ERP w tej branży przynosi szybkie, zauważalne zyski już od pierwszych chwil po jego instalacji.

Obieg informacji zostaje usprawniony w skutek pełnej automatyzacji, a Klient zyskuje niezbędny mu dostęp do danych w każdym możliwym miejscu. Każdy użytkownik może posiadać swoje własne, indywidualne konto w serwisie online biura, a po zalogowaniu otrzymuje pełen zestaw potrzebnych informacji. Dzięki temu nie trzeba czekać na wizytę Klienta w biurze lub na mail z oczekiwanymi danymi. W efekcie wszyscy użytkownicy zyskują czas oraz zasoby, które można wykorzystać na innych płaszczyznach.

Wszystko rozpoczyna się od pierwszego kroku, podjęcia początkowej decyzji. W tym procesie warto postawić na sprawdzone rozwiązania. enova365 to system w pełni dostosowany do biur rachunkowych – gotowy, by wyruszyć z każdym w drogę do dalszego rozwoju.