Integracja enova 365 ze sklepem internetowym

Wybierz zaawansowane oprogramowanie, z którym zoptymalizujesz wszystkie czynności i uzyskasz dane dotyczące sprzedaży.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Integracja enova 365 ze sklepem internetowym

Sklepy internetowe w ostatnim czasie przejęły ponad 60% handlu ogólnopolskiego. Tak szybki rozwój platform sprzedażowych spowodowany jest między innymi tym, że Internet stał się powszechnym i ogólnodostępnym a jednocześnie wygodnym i bezpiecznym miejscem zarówno do sprzedaży, jak i zakupu.

Zarządzaj e-sklepem
z enova365

Wzrost nowopowstałych sklepów on-line nie byłby możliwy, gdyby wraz z nimi równolegle nie rozwijały się systemy wspomagające sprzedaż oraz zarządzanie, tzw. ERP (enterprise resource planning).

Jednym z takich systemów, działającym od wielu lat na polskim rynku, jest enova365. To solidny i niezwykle rozbudowany system ERP, który jest w stanie zintegrować się z większością dostępnych na rynku platform, takich jak Magento, PretaShop, Shoper.

Łatwa integracja oraz intuicyjna obsługa zapewnia maksymalne wyręczenie człowieka z wykonywania powtarzających się, nużących czynności, eliminację błędów podczas wprowadzania danych, zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności oraz sklepu, itp. evova365 pozwala zarządzać również stanami magazynu oraz produktami wprowadzanymi do sprzedaży (łatwiejsze wprowadzanie opisów oraz atrybutów produktu). ERP to również wdrożenie elektronicznych metod płatności i ich księgowanie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu sklep jest w stanie obsłużyć szybciej i większą ilość zamówień w jednym czasie.

Poznaj możliwości

Poznaj możliwości jakie daje enova365

Dołącz do grona tysiąca firm i instytucji, które razem z enova365 rozwinęły swój biznes.

Image

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie!

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc. Możesz również skontaktować się z nami tak, jak lubisz, a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.