Integracja enova 365 z Prestashop

Ogranicz pracę do minimum, dzięki wdrożeniu inteligentnego systemu Presta2enova.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Integracja enova 365 z Prestashop

Jednym z najbardziej znanych systemów e-commerce jest PrestaShop, silnik dostępny na Open Software License. Integracja enova365 z tak popularnym środowiskiem podyktowana była olbrzymimi możliwościami systemu. Zarówno enova, jak i PrestaShop są w bardzo dużym stopniu konfigurowalne i pozwalają
na automatyczne zarządzanie sklepem internetowym i potrzebami firmy.

Sprawdzone rozwiązanie
dla Twojego sklepu

Podczas zakładania sklepu internetowego warto pochylić się nad jednym z najstarszych silników służących do instalacji aplikacji sklepowych o wdzięcznej nazwie PrestaShop. To inteligentny system, który posiada już ponad 300 dodatkowych rozwiązań, a w połączeniu z wdrożeniem takim jak Presta2enova sprawia, że praca człowieka jest ograniczona do minimum.

Zautomatyzowane: realizacja zamówień i komunikacja pomiędzy sklepem i system ERP, pozwalają na zachowanie ciągłości pełnej obsługi sklepu – nawet po godzinach pracy firmy.

W przypadku systemów zarządzania warto skorzystać ze sprawdzonej firmy i rozwiązań, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych niezgodności na drodze EPR – Silnik PrestaShop. Niewątpliwie takim oprogramowaniem jest Enova365 wraz z dodatkiem Presta2enova. Jest to w pełni funkcjonalne wdrożenie dla firm ceniących sobie nowoczesne rozwiązania.

Presta2enova umożliwia płynną komunikację w obu kierunkach – odbieranie zamówień z PrestaShop jako dowolny dokument w enova, zarządzanie z poziomu enova podstawowymi danymi o karcie towaru i wiele innych.

Integracja enova 365 z Prestashop

Postaw na rozwój dzięki pełnej automatyzacji

Integracja enova 365 z Prestashop

Dzięki integracji PrestaShop z systemem enova365 przedsiębiorstwo staje się w pełni automatyczne a jego rozwój oparty jest zarówno na własnej praktyce, jak i doświadczeniu specjalistów z zakresu ekonomii, kadr- płac oraz handlu.

enova365 to kompatybilny system, żyjący w symbiozie z PretaShop. Aktualnie na rynku posiada prawie piętnaście tysięcy aktywnych użytkowników. Rozbudowana aplikacja o bogatej strukturze pozwala na obsługę wielu sklepów, aktualizację i wysyłanie poszczególnych danych, pobieranie zamówień, bezobsługowy handel towarami, tworzenie analiz i raportów.

Poznaj możliwości

Poznaj możliwości jakie daje enova365

Dołącz do grona tysiąca firm i instytucji, które razem z enova365 rozwinęły swój biznes.

Image

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie!

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc. Możesz również skontaktować się z nami tak, jak lubisz, a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.