Integracja enova 365 z platformą Shoper

Stwórz nowoczesny sklep internetowy, dzięki intuicyjnym rozwiązaniom i możliwościom systemu enova365.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Integracja enova 365 z platformą Shoper

Największym wyzwaniem, które pojawia się przed otwarciem własnego sklepu internetowego, jest dobór odpowiedniego, pod prowadzony profil działalności, oprogramowania, jego aktualny stan oraz planowany kierunek rozwoju.

Elastyczne oprogramowanie
do prowadzenia sklepu

Mimo bogatej oferty silników do prowadzenia sklepów internetowych, wiele z nich jest zbyt mało elastyczna oraz uboga w dodatki, co w późniejszym czasie staje się dużym utrudnieniem.

Z pomocą przychodzi oprogramowanie Shoper. Jest to rozwiązanie gotowe do uruchomienia w momencie zakupu, posiadające ponad 250 gotowych rozwiązań wpierających obsługę sklepu, zarówno ze strony klienta, jak i administratora. Można je zakupić jako oprogramowanie abonamentowe.

Nowoczesny sklep powinien charakteryzować się intuicyjnymi oraz automatycznymi rozwiązaniami, dzięki którym właściciel oraz pracownicy będą mogli skupić się na najważniejszych kwestiach dotyczących ulepszeń.

Problemem administratorów obsługujących platformy sprzedażowe jest fakt, że wraz ze wzrostem zamówień, bez braku odpowiedniej automatyzacji, nie mają oni szans na działania rozwojowe, gdyż osiągają maksimum wydajności zajmując się bieżącymi procesami firmy.

Integracja enova 365 z platformą Shoper

Jak wygląda integracja z systemem enova365?

Integracja enova 365 z platformą Shoper

Integracja sklepu Shoper wraz z systemem enova365 odbywa się w pełni automatycznie. Polega ono na zsynchronizowaniu oprogramowania EPR wraz z bazą danych sklepu. Dzięki temu dane są wysyłane dwukierunkowo, za pomocą pakietów w formacie XML.

Synchronizacje przebiegają w następujących kategoriach:
– towarów (kategorie, ceny, producent, zdjęcia, atrybuty, waga, jednostka);
– zamówień (przenoszenie poszczególnych pozycji i zamówienia, tworzenie kontrahenta w systemie ERP na podstawie danych pobranych ze sklepu).

Oprogramowanie enova365 to idealne rozwiązanie, które współpracując w systemem Shoper, w pełni wykorzystuje potencjał platformy sprzedażowej oraz systemu ERP.

Poznaj możliwości

Poznaj możliwości jakie daje enova365

Dołącz do grona tysiąca firm i instytucji, które razem z enova365 rozwinęły swój biznes.

Image

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie!

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc. Możesz również skontaktować się z nami tak, jak lubisz, a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.