enova365 – oprogramowanie ERP dla biznesu
Aktualności

enova365 – oprogramowanie ERP dla biznesu

System enova365 to innowacyjne oprogramowanie ERP dla kompleksowego prowadzenia biznesu oraz instytucji. Program składa się modułów – zintegrowanych i korzystających z tej samej bazy danych. Każdy z nich odpowiada za określony obszar organizacji i wspomaga go w poszczególnych procesach w firmie.

Polskie oprogramowanie ERP

Program enova365 to polski produkt. Produkt jest efektem wieloletniego doświadczenia zespołu w budowaniu programu, który miałby wspierać procesy w przedsiębiorstwach zarówno małych, jak i tych największych.  Za największe zalety oprogramowania można uznać m.in. aktualizację programu do nieustannie zmieniających się przepisów prawa.

Architektura modułowa a elastyczność

System jest bardzo elastyczny. Łatwo można go dostosować do potrzeb danej firmy – co istotne nie tylko na etapie wdrożeniowym, ale także później, podczas już jego długotrwałego użytkowania. Oprogramowanie jest dostępne w trzech wariantach – srebrny, złoty i platynowy. Odpowiadają one kolejno małym, średnim i dużym biznesom.

ERP poza Twoim biurem

Moduły do samoobsługi firmy, dostępność aplikacji na rożnych urządzeniach orz stosunkowo niski koszt dostępu jednostkowego w chmurze sprawia, że enova365 to program, z którego może korzystać niemal każdy pracownik danego przedsiębiorstwa. System ERP to już nie tylko program dedykowany księgowej, czy też zdalnemu wystawianiu faktur.  To także integracja wszystkich pracowników i współpracowników w jednym systemie.

Jesteśmy doświadczonym zespołem ludzi, który potrafi bardzo swobodnie komunikować się w sferze działalności informatycznej, tj. programów i aplikacji komputerowych. Zajmujemy się przede wszystkim wdrożeniami oprogramowania dla firm.