enova365 – Czy warto?
Aktualności

enova365 – Czy warto?

System ERP enova365 stworzyliśmy dla przedsiębiorstw oraz instytucji niezależnie od ich wielkości i branży. Program ma wspomagać poszczególne obszary danej firmy, dzięki czemu procesy występujące w jego obrębie można zautomatyzować, przyspieszyć a co najważniejsze przekłada się to także na oszczędności.

Aktualność systemu enova365

Zespół nieustannie pracuje nad tym, by oprogramowanie enova365 było aktualne, czyli innymi słowy, także zgodne z polskimi normami prawa, a także z nowoczesnymi trendami w biznesie. Pośród załogi znajduje się wielu doświadczonych specjalistów od zarządzania, handlu, a także księgowości oraz kadr. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze zmianami, a także wiemy, jak te zmiany wpłyną na dane przedsiębiorstwo.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

enova365 to innowacyjny system, który został niejednokrotnie nagrodzony. Otwartość na biznes została doceniona, a łatwość obsługi systemu w połączeniu z możliwościami oprogramowania, to cechy, które wyróżniają system ERP na rynku. Gwarantujemy, że funkcjonalność systemu wspiera wszelkie metody zarządzania i zapewnia także optymalizację procesów przedsiębiorstwa.

Zdalne oprogramowanie

enova365 to system w pełni mobilny. To jedyne takie oprogramowanie ERP w Polsce, które na poziomie bazy danych pozwala korzystać z różnych interfejsów. Użytkownik może wybrać interfejs okienkowy, interfejs przeglądarki, czy też dotykowy – oczywiście z gwarancją, że pracuje cały czas na tym samym systemie.

Rozbudowa systemu

enova365 rozwija się wraz z firmą, bez konieczności reorganizacji! Każda firma działa z zamiarem nieustannego rozwoju. Zapewniamy, że wraz z rozwojem firmy, system można łatwo rozbudować w odpowiedzi na nowe wymagania – np. rosnące zatrudnienie. Wystarczy wybrać jeden z dedykowanych wariantów funkcjonalnych – do wyboru Klient ma trzy.

Personalizacja i inteligencja systemu

enova365 może funkcjonować w ramach wielu branż – od firm handlowych, przez transportowe, usługowe aż do administracji oraz placówek użyteczności publicznej. System można całkowicie spersonalizować do potrzeb danej firmy. Ponadto to system niezwykle inteligenty, który wspiera w podejmowaniu ważnych dla rozwoju firmy decyzji.

Nie przekonały Was powyższe korzyści z posiadania systemu enova365? Zachęcamy do kontaktu! Być może bardziej wnikliwe przedstawienie oprogramowania przekona Państwa do tego, że system naprawdę może przynieść wymierne korzyści w Państwa firmach.