enova365 dla dużych firm
Aktualności

enova365 dla dużych firm

Rozumiemy potrzeby średnich i dużych organizacji niezależnie od branży, na której skupia się ich działalność biznesowa. Nie bez powodu aż 91% takich przedsiębiorstw deklaruje zadowolenie z oprogramowania enova365. Dlaczego system enova365 to idealne wsparcie dla dużych firm oraz instytucji?

Wsparcie dla największych

Funkcje systemu enova365 pozwalają na zarządzanie przedsiębiorstwem wielooddziałowym, korporacjami oraz spółkami powiązanymi kapitałowo. Oprogramowanie dzięki wysokiemu stopniu konfigurowalności pozwala ponadto dostosować system do firm, nawet o najbardziej złożonych strukturach organizacyjnych.

Inteligencja systemu

Oprogramowanie pozwala pracownikom uzyskać zestawy szczegółowych raportów i analiz dzięki kontekstowym wskaźnikom, które dostępne są w miejscu wykonywanej pracy. Dział analityczny otrzymuje możliwość pełnej integracji systemu z preferowanym narzędziem do wizualizacji wyników oraz danych.

Jak system wspomaga firmę?

Wykorzystanie systemu enova365 intuicyjnie pomaga w zarządzaniu organizacją – niezależnie od ilości oddziałów oraz struktury przedsiębiorstwa. Oprogramowanie zostało zaprojektowane tak, by można dowolnie modelować ścieżki oraz strukturę organizacyjną, dopasowując się tym samym do unikatowego charakteru danej firmy. Daje to także pracownikom szybki wgląd w powierzone zadania a także wszelkie wymagane akceptacje.

Zgodność systemu z przepisami

Drogi kliencie, pamiętaj, że gwarantujemy zgodność oprogramowania z polskim prawem gospodarczym, dlatego, możesz być pewien, ze system zapewnia Twojemu biznesowi bezpieczeństwo. Zespoły projektowe to szereg doświadczonych pracowników, którzy dostosowują program do nieustannie zmieniających się przepisów.

Na koniec drobna uwaga. Jeżeli obawiasz się, czy system jest odpowiedni dla Twojej firmy – skontaktuj się z Nami. Doradzimy, czy którykolwiek model sprawdzi się w Twojej organizacji oraz jakie korzyści przyniesie. Ponadto pamiętaj, że zawsze możesz zapoznać się z opiniami dotychczasowych firm, które korzystają z oprogramowania.